Zdravie a bezpečnosť našich zákazníkov a zamestnancov je pre nás to najdôležitejšie. Rozhodli sme sa preto zatvoriť všetky kamenné predajne Coccodrillo. Internetový obchod zostáva naďalej v prevádzke. V tejto situácii sme sa rozhodli predĺžiť dobu na vrátenie tovaru na 60 dní. Upozorňujeme, že úhrady pri prevzatí (dobierky) je možné realizovať iba bezhotovostne (platobnou kartou).
Filter
 1. 24,50 € 39,90 €
 2. 20,90 € 43,90 €
 3. 18,50 € 41,50 €
 4. 20,90 € 41,50 €
 5. 18,50 € 41,50 €
 6. 18,50 € 41,50 €
 7. 20,90 € 43,90 €
 8. 20,90 € 43,90 €
 9. 22,90 € 43,90 €
 10. 22,90 € 43,90 €
 11. 20,90 € 41,50 €
Filter

Kurtki przejściowe dla dzieci – doskonałe na zmienną pogodę

Okres wiosenny i jesienny to czas, gdy pogoda potrafi zaskoczyć. Dlatego należy odpowiednio się przygotować do spacerów i zabaw na świeżym powietrzu, aby nie dać się niekorzystnym warunkom atmosferycznym i pierwszym przymrozkom. Doskonale wiemy, jak ważna jest aktywność dziecka poza domem – aby Twoja pociecha mogła swobodnie bawić się niezależnie od pogody, stworzyliśmy kategorię kurtek przejściowych dla dzieci. Są to kurtki, które sprawdzą się podczas wiosennych przymrozków, a także jesiennych deszczy. Oferta obejmuje przejściowe kurtki dla dziewczynek i chłopców w różnych przedziałach wiekowych – z łatwością dopasujesz rozmiar do potrzeb swojego dziecka.

Zobacz kurtki na okres przejściowy dla dziecka w sklepie Coccodrillo!

Zdradliwa pogoda, nagła zmiana temperatur i niespodziewane deszcze to typowe cechy okresu wiosennego i jesiennego, gdy warunki atmosferyczne jeszcze nie do końca zostały wyklarowane. W tym czasie warto postawić na praktyczne kurtki dla dzieci zapewniające ciepło i zabezpieczenie przed nieprzyjazną aurą. W tej kategorii znajdziesz kurtki:

 • z podszewką lub bez,
 • z kapturem, który można odpiąć,
 • z wewnętrzną warstwą ocieplenia, które można wypiąć,
 •  

Są to modele kurtek przeciwdeszczowych, które ochronią dziecko przed zmoknięciem, zapewniając mu komfortowe ciepło i suchość. Twoja pociecha może z radością skakać w kałużach – oczywiście, jeśli zadbasz o odpowiednie i nieprzemakalne kalosze dla dzieci. Przejściowe kurtki dla dzieci nie muszą być grube – również cieńsze modele bez podszewki sprawdzą się w okresie zmiennej pogody. Wystarczy, że pod kurtkę założysz dziecięcą bluzę z kapturem – taki warstwowy ubiór jest zdecydowanie praktyczniejszy i pozwala w pełni kontrolować komfort termiczny malca.

Kurtki dla dzieci w każdym wieku

Szeroki zakres rozmiarów sprawia, że możesz z łatwością wybrać przejściowe kurtki dla niemowlaków oraz dzieci w wieku przedszkolnym czy szkolnym. Dostępne są one w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, jednolite lub we wzory – bez trudu zestawisz je z ulubionymi ubraniami dziecka, tworząc piękne i przede wszystkim wygodne stylizacje. W asortymencie znajdziesz kurtki w kropki, abstrakcyjne motywy oraz paski. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – miłośnicy neutralnych i uniwersalnych wzorów, a także fani oryginalnych rozwiązań. Wielofunkcyjne kurtki przejściowe dla dzieci to inwestycja na niejeden sezon – kurtka z wypinaną bluzą to model, który można nosić w zimie oraz w okresie przejściowym, a wypiętą bluzę można wykorzystać w lecie jako odzież wierzchnią w chłodniejsze dni! To zatem bardzo praktyczne rozwiązanie, które docenią rodzice preferujący funkcjonalność i oszczędność. W sklepie Coccodrillo znajdziesz wysokiej jakości odzież dziecięcą. Kurtki są odporne na intensywną, dziecięcą eksploatację, a bogactwo wzorów i kolorów pozwala eksperymentować ze stylizacjami. Zobacz przejściowe kurtki dla dzieci i wybierz dla swojej pociechy model idealny – praktyczny, ładny i wygodny.

Čítať viac